مهدی گاری

با توسعه نرم افزار های تحت وب و پلتفرم های مختلف شروع کردم اما بنظر خودم برخلاف دیگر افرادی که مثل من شروع می کنند عمل کرده ام. قدم هایم را فراتر از علاقه خودم برداشتم و به دنیای کارآفرینی وارد شدم.

اگر به دنبال دلیل عدم افزایش فالوور های اینستاگرام تان هستید این مطلب را بخوانید و نحوه کار با اینستاگرام به درستی درک کنید

وقتی از من پرسیدن این پیج توی اینستاگرام فاللور کمی داره و خیلی کند افزایش پیدا می کنه باید چه جوابی می دادم؟

پیج اینستاگرام این هست https://www.instagram.com/Berooz1company/

قبل از هر چیزی اجازه بدین در رابطه با هدف در این موارد کمی توضیح بدم.

مراقب این گرداب باشید

عدم افزایش فالوور پیج اینستاگرام

گردابی که همه چیز را باهم قاتی خواهد کرد.

بیشتر افراد توی گردابی می افتند که علاقه، کسب و کار، کسب درآمد را باهم قاتی میشه

و

نتیجه اش میشود این:

می خواهم برای افزایش درآمد از طریق کسب و کار  اینترنتی ، پیجی توی اینستاگرام داشته باشم.

علاقه ات باعث میشود اینستاگرام را انتخاب کنی و پول و کسب و کارت برای توجیه این که این بهترین کاری هست کی می توانی انجام دهی تو را به آرامش می راسند.

اگر کمی این موضوع پیچیده شد به دلیل عمق زیاد تجربه و درک من از این موضوع است.

خلاصه کلام :

برای کاری که انجام خواهی داد هدفی داشته باش.

راه و ابزار هایی که برای رسیدن به هدفت انتخاب کرده ای را سنجیده انتخاب کن. ( نه از روی احساس و علاقه قلبی)

چطور بفهمید ابزار اینستاگرام خوب است یا بد؟ ادامه این مطلب را بخوانید و درک کنید پاسخ را خواهید یافت

مهمترین دلیل عدم افزایش فالوور اینستاگرام

هر موضوعی و هر مطلبی جای خود و مکان خود را دارد.

قبل از این که اینستاگرام را انتخاب کنید شما بایستی بدانید هدف شما چه کسانی، چه کاربرانی و چه مشتریانی هست. آیا مشناسید با چه کسی سر و کار دارید ؟

این افراد اصلا توی گوشی خودشون اینستاگرام نصب می کنند؟ اصلا گوشی اسمرات استفاده می کنند ؟ واقعا وقتشو دارن بیان توی اینستاگرام بچرخن؟ اگر توی اینستاگرام میان به دنبال مطالبی از جنس مطالب من هستن ؟ و .

مثال :

اگر این سوال ها را از صاحب این پیج بپرسید چه جواب خواهد داد؟(جواب ها)

بله افراد زیادی هستن که به فناوری های جدید علاقه دارن یکیش خود من و دوستم و چند تا دوسته دیگرم هم علاقه زیادی به فنواری های خلاقانه و جدید دارند.

هم توی گوشیشون اینستاگرام هست و هم خیلی توی اینستاگرام میچرخند.

اگه بخوام ادامه بدم خیلی می شه جواب از طرف صاحب این پیج نوشت اما

اگر از من بپرسید (پاسخ من) :

جمعیت کل ایران نزدیک هشتاد و چندی میلیون نفر هست.

چند نفر گوشی هوشمند دارند و از اینترنت آن استفاده می کنند؟

طبق آماری که در سال ۱۳۹۷ بدست آمده تعداد ۵۳ میلیون کاربر (به نقل از مهر) از اینترنت موبایل استفاده کرده اند.

چقدر از جمعیت ایران در اینستاگرام فعال هستند؟

جالب است بدانید که جایگاه تعداد کاربران ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، هشتم است و یک پله بعد از ژاپن و البته یک پله پیش از کاربران کشور انگلستان قرار گرفته است. بر اساس این آمار حدود ۳۰ درصد از مردم ایران در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارند

عدم افزایش فالوور اینستاگرام

آمار بیشترین فالوور در پیج های جهانی اینستاگرام ( چه نوع پیج هایی بیشترین طرفدار را دارن؟ )

• کندال جنر (Kendall Jenner)
  • جاستین بیبر (Jastin Bieber)
  • دواین جانسون (Dwayne Johnson)
  • کایلی جنر (Kylie Jenner)
  • تیلور سوئیفت (Taylor Swift)
  • کیم کارداشیان (Kim Kardashian)
  • بیانسه (beyonce)
  • آریانا گرانده (Ariana Grande)

اگر به دنبال دلیل عدم افزایش فالوور های اینستاگرام تان هستید این مطلب را بخوانید و نحوه کار با اینستاگرام به درستی درک کنید

این داستان: معرفی “خدمت از ما”

ترجمه فوری مقاله

اینستاگرام ,توی ,های ,پیج ,افزایش ,فالوور ,توی اینستاگرام ,افزایش فالوور ,عدم افزایش ,این مطلب ,درک کنید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زنگ فارسی بوسه خواه azghatrehtadarya فین شناسی negaretbs مطالب اینترنتی bakelas https://dr-majidghiasi.ir ثبت شرکت shgholipour